Glimmis - reflexní odrazky, díky kterým jste viditelní i ve tmě


Každý je rád, když je viděn. Ale zvlášť dobré být viděn motoristy, pokud jdete po silnici nebo ji přecházíte.
Nošení odrazek je levný způsob, jak si ochránit život. Lidé, kteří nosí odrazky, jsou mnohem lépe a z větší vzdálenosti vidět, než ti, kteří je nemají. K většině nehod u chodců dochází v městských oblastech s pouličním osvětlením. Proto jsou odrazky stejně důležité jak ve městě, tak na venkově. Odrazky jsou zapotřebí v průběhu celého roku, a to jak za soumraku, tak i ve tmě. Je také důležité používat odrazky proto, aby byl člověk viditelný pro motoristy zepředu i zezadu. Být viděn znamená zachránit si život.

Glimmis® jsou reflexní odrazky vyrobené ve Švédsku, které mají dvojí funkci - jako bezpečnostní ochranný prvek v silničním provozu i jako ozdobný doplněk. V současné době existuje již více než 100 druhů odrazek Glimmis®. A přicházejí stále nové motivy, tvary a barvy. Odrazky Glimmis® jsou vhodné pro nošení a přizpůsobené různým typům osobností a zájmům. Nošení odrazek je proto i zábavné, nejen bezpečné. Odrazky Glimmis  se dají snadno připevnit na vaši bundu, kabelku či tašku, dětský kočárek, invalidní vozík nebo aktovku.


Přečtěte si více na www.glimmis.com/why

Chcete se stát prodejcem odrazek Glimmis v České republice?


Jako prodejce odrazek Glimmis získáte marketingové materiály a rady od našeho distributora, abyste mohli představit naše produkty nejlepším možným způsobem vašim zákazníkům ve vašem obchodě. Jsme tu pro vás a pomůžeme vám být úspěšní.

Pokud máte zájem stát se prodejcem reflexních odrazek Glimmis, neváhejte kontaktovat:

Bonobos s.r.o
Telefon: +420 777 643 596
E-mail: info@bonobos.cz
http://bonobos.cz/


 

This film is shot from a driver's perspective.
It demonstrates how visible you are with and without a reflector.

© Popomax 2021 ® Glimmis är ett registrerat varumärke tillhörande Popomax AB.

Hi there, you seem to be using an old version of Internet Explorer which might show web pages incorrectly.
Upgrading Internet Explorer or switching to Safari or Firefox is free! // Glimmis